Svislý hřídel jádro vrtací stroj

Svislý hřídel jádro vrtací stroj

XY-44B jádrové vrtací soupravy lze použít pro inženýrství, geologické vrtání, vrtání hydrogeologických, mělké ropy a zemního plynu vrtání, geotermální vrty a zakládání staveb, vrtání, atd.

Popis

Použití Vertikální šachty jádrový vrtací stroj

XY-44B jádrové vrtací soupravy lze použít pro inženýrství, geologické vrtání, vrtání hydrogeologických, mělké ropy a zemního plynu vrtání, geotermální vrty a zakládání staveb, vrtání, atd.


Funkce s vertikální hřídelí jádrový vrtací stroj

1.racionální konstrukce, lehká váha, Velká kapacita, všestranná, stabilní výkon, vysoká spolehlivost, vysoký stupeň standardizace.

2.volitelné standardní automatické převodovky spojky, spolehlivý výkon, flexibilní provoz, nízká cena příslušenství.

3.více rychlost série (8 úrovní) a rozsah rozumnou rychlostí, low rychlost točivého momentu (maximálně 4200N.m)

4.dvojité válec hydraulický krmiva, délka tahu, vertikální skrze otvor diameter(93mm), zejména pro velký průměr vrtné trubky a vrtací

5.vrtací kapacita, 71 a pomalu lano jádro cvičení hodnocené hloubku vrtání 1000

6.lehké hmotnosti, nízké centrum gravitace, vyměnitelné, kompaktní, dobrá, rozumné uspořádání, snadnost údržby, údržby a oprav, hostitele lze rozložit na 10 dílů (maximální hmotnost oddělitelných částí 300kg), přemístění snadné, zejména pro hory, hornictví, tunel práce.

7.hydraulické sklíčidla upínací síly, využití bi paliva a vybavené s hydraulickým zámkem, drží stabilní

vybaven vody brzdový systém, hluboké vrtání, vrtání, bezpečné a stabilní

8.převodový olej čerpadlo, příkon, stabilní provoz. Rozvodným systémem s ručním čerpadlem, když stroj moc nefunguje, stále může hrát ven z otvoru s ruční čerpadlo vrtání

9.posun od dlouhých (až 460mm), pevné, tuhé, vysokorychlostní vrtání a dobrou stabilitu.

seismické nástroje, nástroj dlouhý život, situace je přispívající k pochopit otvoru. Manipulace s flexibilní a spolehlivé


Technické údaje


Proč zvolit Petra?


Vlastní výrobky a služby

Pokud vaše práce vyžaduje specializované a spolehlivé řešení, Petra může podporovat s vlastní vysoce kvalitní vrtací produkty. Naše zkušenosti a naše zaměření na silné zákazníka zajistí, že máte nejlepší možnosti pro vaši práci.

Na Petra průmyslu dali jsme také velkou pozornost na zákaznický servis. Naším cílem je pomoci zákazníkům práci bezpečně a efektivně pomocí našich výrobků. Poradenství a služby jsou vždy k dispozici naši profesionální technici v lokalitě.
Patentované technologie

Přehled výroby

Prezentace projektů

Jak nás kontaktovat?

Tel: + 86-29-86105123-606
Fax: + 86-29-86513529
E-mail:manager@rejeegroup.com
Adresa: Rm 10802, blok B, Kairui budova, Xi'an hospodářský rozvoj zóny, Čína.Hot Tags: XY-44B svislý hřídel jádro vrtací stroj, jádrový vrtací stroj

Související produkty

Dotaz

Výrobky